Türkiye’de de oynamıştı! NBA oyuncusu cinsel ilişki randevusu ayarladığı kadını kabloyla boğarak öldürdü

24 Haziran 2021’de Basketbol Birinci Ligi ekiplerinden Ankara DSİ SK (Yeni Mamak Spor) ile sözleşme imzalayan Eski NBA oyuncusu Chance Comanche, eski kız arkadaşıyla birlikte bir kadını kaçırıp boğarak öldürmekle suçlanıyor.

4 BİN DOLARLIK CİNSEL İLİŞKİ RANDEVUSU AYARLAMIŞ

Comanche’nin, cinayet öncesinde kurbanla 4 bin dolarlık bir cinsel ilişki randevusu ayarladığı ve kadını HDMI kablosuyla boğularak öldürdüğü öne sürüldü.

3 SUÇTAN YARGILANACAK

27 yaşındaki Comanche ve Harnden, cinayet ve cinayet işlemek için komplo kurma suçlarından yargılanacak. Harnden için belirlenen kefalet 500 bin dolar.

TÜRKİYE’DE OYNAMIŞTI

24 Haziran 2021’de Basketbol Birinci Ligi ekiplerinden Ankara DSİ SK (Yeni Mamak Spor) ile sözleşme imzaladı. 21 Aralık’ta Bornova Belediyespor karşısında aldığı 24 sayı ve 16 ribauntla haftanın oyuncusu seçildi. Chanche Comanche, Arizona Wildcats ile geçirdiği kolej kariyeri sonrasında iki sezon G League’de forma giymiş ve devamında Avrupa kariyerine ülkemizde start vermişti. 2021-22 sezonunda Yeni Mamak Spor’da oynayan oyuncu, başkent ekibiyle 24 TBL maçında forma giymişti.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x