Abdullah Avcı’dan Fenerbahçe’ye gözdağı!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe karşılaşması öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Bu oyun artık bir doğaçlama değil”

Takımdaki çalışmalarla ilgili konuşan Avcı, “Şu an itibarıyla iyi. Daha iyi olacak. Biraz felsefeyi, biraz geri bildirimleri, biraz yaptıklarımızı dershane gibi bunu çalışmamız gerekiyor. Bunu hızlandırmak için. Bu oyun artık bir doğaçlama değil. Planı var, savunması, hücumu var. Her şeyi var. Bunu en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Çocuklar da buna hızlı ayak uydurmaya çalışıyor. Eksiklerimiz var, daha iyi olmamız gerekiyor ama çalışmaya devam edeceğiz.” sözlerini sarf etti.

Sakatların durumu

Sakatlıkları bulunan Anastasios Bakasetas ve Trezeguet ile soru yöneltilen deneyimli teknik adam, “Sağlık kurulu bilgilendirir zaten. Bizimle birlikte antrenmanın büyük bölümünde olacaklar. Gün gün bakıyoruz. Umarım hafta sonuna kadar daha iyi bir değerlendirme olur.” cevabını verdi.

“Kazanmaya gideceğiz”

Abdullah Avcı, son olarak hafta sonundaki Fenerbahçe karşılaşması için, “Güzel maçlar bunlar. İnsanların seyrettiği, kafasını çevirdikleri bir alan. Seyir zevki açısından keyifli, fair-playin olduğu bir maç olur. Trabzonspor, her maçı kazanmaya gittiği gibi bu maçı da kazanmaya gidecek. Umarım istediğimiz her şeyi oyunun başından sonuna kadar uygularız.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x